.

.

New
Балон Партија Декорација 16 Среќен Роденден Балони Фолија Писмо Ballons Роденден Деца Возрасни Бебе Туш Воздух Хелиум Балон Розово Злато Сина, Розова (Ballon Големина : 16, ?

Балон Партија Декорација 16 Среќен Роденден Балони Фолија Писмо Ballons Роденден Деца Возрасни Бебе Туш Воздух

DEN 1696.80

Стока
Достапно.

Note2 : Производ големина може да има грешки, ве молиме да се разбере.чувајте го сув и не ги со вода.Идеален за детски роденден на балони, направен од високо-квалитет на природен латекс, може да се полнат со воздух или хелиум.Тоа е толку едноставен што секој може да го направи тоа.Хелиум/водород може само да плови за 6 до 14 часа, па хелиум и водород мора да биде обвинет за истиот ден (се Обрне внимание на безбедноста). 【Совршен Декор】 : Погоден за роденден партии, јубилеј, бебе туш и други специјални настани што сакате да ги красат. 【Висок Квалитет Балони 】 : Латекс и Фолија Балони, Не-токсичност и безопасноста; балони се силни и долготрајни, поддршка хелиум или воздух.Пакет се Вклучени : 50pcs*Balloon Specifications : Материјал : алуминиум foil Size : 16 inch Note : 1.Тоа мора да биде бавно да се надува алуминиумска фолија балон, кога тоа е исполнет до 90%, разнесени преку слама за контрола на обемот на воздухот, така што нема да се скрши.

Детали

Свеж

Избор на клиенти