.

.

New
Балон Партија Декорација 16 Среќен Роденден Балони Фолија Писмо Ballons Роденден Деца Возрасни Бебе Туш Воздух Хелиум Балон Розово Злато Сина, Розова (Ballon Големина : 16, ?

Балон Партија Декорација 16 Среќен Роденден Балони Фолија Писмо Ballons Роденден Деца Возрасни Бебе Туш Воздух

DEN 1696.80

Стока
Достапно.

Идеален за детски роденден на балони, направен од високо-квалитет на природен латекс, може да се полнат со воздух или хелиум. 【Висок Квалитет Балони 】 : Латекс и Фолија Балони, Не-токсичност и безопасноста; балони се силни и долготрајни, поддршка хелиум или воздух.Сите Фолија балони и латекс балони може да се плови со хелиум. 【Лесно се Инсталира】 : Максимум бои со нашите лесно да се DIY банер и Балон, партијата ќе биде украсена во рок од неколку минути.Тоа е толку едноставен што секој може да го направи тоа.Откријте задоволство да ги красат вашата страна и ајде да го направите овој ден посебен. 【Совршен Декор】 : Погоден за роденден партии, јубилеј, бебе туш и други специјални настани што сакате да ги красат.Совршен за роденден ,може да висат нив на плафон, ѕид или градина гранки, исто така, да ги красат десерти табела. 【Служба за Безбедност】 : Ако има проблем со производот случајно, ве Молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе го реши проблемот во најкус можен рок.

Детали

Свеж

Избор на клиенти