.

.

New
Балон Партија Декорација 16 Среќен Роденден Балони Фолија Писмо Ballons Роденден Деца Возрасни Бебе Туш Воздух Хелиум Балон Розово Злато Сина, Розова (Ballon Големина : 16, ?

Балон Партија Декорација 16 Среќен Роденден Балони Фолија Писмо Ballons Роденден Деца Возрасни Бебе Туш Воздух

DEN 1696.80

Стока
Достапно.

【Совршен Декор】 : Погоден за роденден партии, јубилеј, бебе туш и други специјални настани што сакате да ги красат.Откријте задоволство да ги красат вашата страна и ајде да го направите овој ден посебен.Совршен за роденден ,може да висат нив на плафон, ѕид или градина гранки, исто така, да ги красат десерти табела.Пакет се Вклучени : 50pcs*Balloon Specifications : Материјал : алуминиум foil Size : 16 inch Note : 1.Note1 : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Note3 : Производ печатење, бојата може да бидат различни нијанси,ве молиме да се разбере.чувајте го сув и не ги со вода.Лесно да се надува : Можете да го користите хелиум, воздушна пумпа или вода да се надува балон.Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика ,ви благодариме за разбирањето.Note2 : Производ големина може да има грешки, ве молиме да се разбере. 【Лесно се Инсталира】 : Максимум бои со нашите лесно да се DIY банер и Балон, партијата ќе биде украсена во рок од неколку минути.Сите Фолија балони и латекс балони може да се плови со хелиум.Поради рачни мерења на локации, може да има 2-3 cm грешка.

Детали

Свеж

Избор на клиенти