.

.

New
SPF Rx, SPF 30 Кокос Сончање Lip Balm Пак, Широк Спектар за Заштита, Брзо Олеснување за Сува Подсечен Усни, Чувствувате Заштита Од UVA & UVB Зраци, Гребен Безбедно - 0.15 оз, 100 Пакет

SPF Rx, SPF 30 Кокос Сончање Lip Balm Пак, Широк Спектар за Заштита, Брзо Олеснување за Сува Подсечен Усни,

DEN 2158.80

Стока
Достапно.

Во потрага по lip balm со очила?На SPF 30 lip balm пак обезбедува UVA и UVB заштита, а исто така и заштита од windburn и одржување на усните влажна и мека.Да си заштитени од штетните зраци, додека учеството во вашата омилена активности на отворено, како што се фудбал, кошарка, тенис, пешачење, итн.Супериорен заштита за било отворено активност.Органски moisturizers обезбеди длабоко, инстант хидратација.Вклучува органски hempseed масло, маслиново масло, и сончогледово масло, заедно со витаминот Д. Овој производ е целосно суровост-слободни.Исто така штити од ветер и студено време.Без разлика на временските услови или време од годината, да ги задржи вашите усни хидрирани и слободни од оштетување.

Детали

Свеж

Избор на клиенти