.

.

New
На Lip Balm Ѓердан

На Lip Balm Ѓердан

DEN 2159.76

Стока
Достапно.

Дали често ја изгуби својата lip balm?Дали сте уморни од наоѓање на вашата руинирани lip balm во фен?Како и повеќето луѓе, ќе може доследно да се најде себе си прави патувања до продавница да repurchase затоа што на овој.Тоа е заедничко за chapstick да бидат сместени во рачна ташна, сепак, луѓето генерално се најде тоа тешко да се лоцира chapstick во својата чанта кога постои потреба да се користи повторно.Некои луѓе се стави chapstick во нивните џебови, но може да биде непријатно кога седи.Исто така, постојат многу облека без џебови.Уморни од овие непријатности?Сега можете да ги носите moisturized усни во удобен и елегантен ѓердан инспириран дизајн, кои ќе комплимент било облека.Тоа е она што ќе Го добиете со Lip Balm Ѓердан.

Детали

Свеж

Избор на клиенти