.

.

New
Denco NHL Вегас Златна Витези Носат На Hardcase Багаж Фабрика, Сребро.

Denco NHL Вегас Златна Витези Носат На Hardcase Багаж Фабрика, Сребро.

DEN 2576.88

Стока
Достапно.

ТИМОТ FANDOM : Карактеристики тим обоени логото на вашиот омилен тим, Вегас Златна Витези.ЛЕСНИ Мерења 21" Висина, 13" Ширина, 9" Длабочина.ИСКЛУЧИТЕЛНИ МАНЕВРИРАЊЕ : Четири мулти-насочен двојно тркала поставува овозможи 360-степен исправена возен за дополнителна погодност.TELESCOPING РАЧКА : Удобност зафат, еден допир, dual-количка telescoping алуминиум справи со систем се прилагодува на притискање на копчето влечење и туркање на багажот, без никаков напор.БЕЗБЕДНА ПАКУВАЊЕ : Пакување оддел е поделен во две секции со полно работно zip капакот да се подели на две одделенија за дополнителен простор.Целосно наредени внатрешни работи со еластична облека ремени, внатрешни работи патент џеб за деликатна објекти,.Прикажи ги исклучите вашиот тимски дух со L204 Носат На Hardcase Багаж Фабрика од Denco.Тоа е мулти-насочен фабрика тркала која нуди неверојатни 360-степен исправена маневрирање и 100% АБС материјал дизајниран да ги апсорбира влијание од страна на flexing кога под притисок потоа пукање назад во неговата оригинална форма која ја елиминира учениците и dings.Тоа исто така може да се пофали со микро дијамант текстура за екстремни нула отпор.Тоа е целосно наредени внатрешни работи со еластична облека ремени, внатрешни работи патент џеб за деликатна предмети и на врвот и од страна на рачки кои го прават тоа лесно да го подигнете во секоја ситуација.Тоа карактеристики на вашиот омилен тим обоени логото на предната и е крајната начин да се покажат своите тимски дух!Официјално лиценцирани.

Детали

Свеж

Избор на клиенти