.

.

New
NHL Anaheim Патки Носат На Hardcase Фабрика, Морнарица

NHL Anaheim Патки Носат На Hardcase Фабрика, Морнарица

DEN 4319.76

Стока
Достапно.

100% ABS.Увезени.ТИМОТ FANDOM : Карактеристики тим обоени логото на вашиот омилен тим, Ванкувер Canucks.ЛЕСНИ Мерења 21" Висина, 13" Ширина, 9" Длабочина.ИСКЛУЧИТЕЛНИ МАНЕВРИРАЊЕ : Четири мулти-насочен двојно тркала поставува овозможи 360-степен исправена возен за дополнителна погодност.TELESCOPING РАЧКА : Удобност зафат, еден допир, dual-количка telescoping алуминиум справи со систем се прилагодува на притискање на копчето влечење и туркање на багажот, без никаков напор.БЕЗБЕДНА ПАКУВАЊЕ : Пакување оддел е поделен во две секции со полно работно zip капакот да се подели на две одделенија за дополнителен простор.Целосно наредени внатрешни работи со еластична облека ремени, внатрешни работи патент џеб за деликатна објекти,.

Детали

Свеж

Избор на клиенти