.

.

New
Exfoliating Тело Сунѓер - Пакување од 96

Exfoliating Тело Сунѓер - Пакување од 96

DEN 1888.80

Стока
Достапно.

Димензии : .Должина : 20. Висина : 20. Ширина : 20. Произведена со највисока оценка материјали.На exfoliating тело сунѓерот доаѓа во современиот дизајн.Се користи за да се направи кожата здрава и енергична.Телото сунѓерот exfoliates настрана од мртвите клетки на кожата и површинските нечистотии.Ја остава кожата свежи, здрави и да се ревитализираат.Димензии : .Должина : 20. Висина : 20. Ширина : 20.

Детали

Свеж

Избор на клиенти