.

.

New
YDHWY 1 Парче на Четири Сезони Дами Обликувањето долна облека, Хип-Кревање и Хип-Укинување Сунѓерот Перница Тело (Боја : А, Големина : 6XL Код)

YDHWY 1 Парче на Четири Сезони Дами Обликувањето долна облека, Хип-Кревање и Хип-Укинување Сунѓерот Перница

DEN 6854.40

Стока
Достапно.

Врз основа на принципот на физички механика, три-димензионални дизајн ефикасно го намалува стомакот.Поддршка на притисок на задникот, подигнете го задникот, и да се создаде шармантна крива.Лесен и удобно, ќе има нема траги кога носат затвори-фитинг облека.Најдобар подарок за жените.Ткаенината е кожата-пријателски, мека, и има одличен горниот дел од телото ефект.Врз основа на принципот на физички механика, три-димензионални дизајн ефикасно го намалува стомакот.Поддршка на притисок на задникот, подигнете го задникот, и да се создаде шармантна крива.Лесен и удобно, ќе има нема траги кога носат затвори-фитинг облека.Најдобар подарок за жените.Ткаенината е кожата-пријателски, мека, и има одличен горниот дел од телото ефект.Пакетот вклучува : 1 PCS1. По добивањето на пакетот, ве молиме внимателно одбележи пакет и производот.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши ова прашање.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.2. Секој пат кога главниот производ е распродаден, а остатокот е украс, а не продажба.3. Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка на 1-2 cm.Поради светлината, сликата меѓу сликите ќе бидат малку различни помеѓу сликите.

Детали

Свеж

Избор на клиенти