.

.

New
Benzara , Chiars, Црна и Сребрена

Benzara , Chiars, Црна и Сребрена

DEN 479.76

Стока
Достапно.

Вклучува : еден акцент стол.Состојба : Нова.Тоа ќе биде стилски прилог на вашиот Секојдневен трпезарија.Подготвен и кадифен убаво дизајниран се чини дека за да им даде на сите точниот износ и саканата удобност за да се олесни во тоа е предвидено со функција на прилагодливост на Висината на катедрата по ваша саканата удобност.

Детали

Свеж

Избор на клиенти