.

.

New
StarSun Депо 16 H Nuevo Мисија Акцент Светилка Мисија

StarSun Депо 16 H Nuevo Мисија Акцент Светилка Мисија

DEN 1704.00

Стока
Достапно.

Вкупна Висина : 16".Вкупна Висина : 16".Вкупна Ширина : 14".Вкупна Должина : 10-14".База Тип : E26. Сијалица Wattage : 60. Топло земјата тон на Коските Беж и Moccasin Тен обоено стакло; акцентирани со glistening Корен Браун и Мудрец Зелена; се користи за да се направи оваа сложена interlocking ткаеше сенка.Мисија стил светилка база во рака применува Махагони Бронза заврши поддржува убав плоштад сенка инспириран од историските Американски уметнички дела.Рачно изработени со бакарна фолија техника развиена од страна на Луис Удобност Тифани; оваа акцент светилка е вистинско ремек дело.Сијалица Количина : 1. Сијалица Облик : A19. Семејство : Nuevo.Профил : Мисија.Локација : СУВА.Леќа Боја : КОРАЛНИ;ЗЕЛЕНА;ЧОКОЛАДО;БЕЖ.База Материјал : МЕТАЛ ИЛИ POLYRESIN.Леќа Материјал : СТАКЛО.Категорија : ТАБЕЛА СВЕТИЛКИ.Влијание на дефектот/Оштетени предмети=слободни замена (мора да бидат пријавени во рок од 2 недели од приемот на производот).Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, ви благодарам.

Детали

Свеж

Избор на клиенти