.

.

New
ZYLZL Туш Стол,Бања Туш Лифт Стол Бремена Жена Бања Столче Бања Седиштето/Клупата за Хендикепираните лица Стари лица со Backrest и да се Справи со Не се Лизга

ZYLZL Туш Стол,Бања Туш Лифт Стол Бремена Жена Бања Столче Бања Седиштето/Клупата за Хендикепираните лица Стари

DEN 1212.00

Стока
Достапно.

Опремени со Ергономски Мозоци Дупки за да се Обезбеди Непречено Дренажа и Намалување на Лизгање или Pooling на Вода.Оваа Бања Стол е Прилагодлив во Висина одговара на Вашите Лични Потреби.на Алуминиумска Рамка е Лесен, Трајни, Отпорни на Корозија, Трајни и Лесни да се Чистат.Обезбедување на квалитет и Гаранција за Парите Назад : Ако Производот Има Било какви Проблеми со Квалитетот, или Ако Мислите дека Производот е во Согласност со Нашите Опис на, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе Ви Обезбедиме со Безусловно Наплата или Размена, Вие Не Треба да Сноси какви Било Загуби.Оваа Трајни Туш Седиштето Може Поддршка до 136 Килограми и е во состојба да го Издржат повторна Употреба на Туш. 6 Висина Прилагодување - Лесно Прилагодување на Висината на Туш Столче за да се Создаде Безбедна, Прилагодено Искуство.Направени од Силна Алуминиум Туш Стол е Лесен и Здрав.

Детали

Свеж

Избор на клиенти