.

.

New
XLTFZY Туш Стол Туш Клупата Тоалет и Бања Преносни со Назад,Алатката-Бесплатно Собранието,Спа Кадата,за лица со посебни потреби, Bariatric/Б

XLTFZY Туш Стол Туш Клупата Тоалет и Бања Преносни со Назад,Алатката-Бесплатно Собранието,Спа Кадата,за лица

DEN 2157.60

Стока
Достапно.

Бања Стол Висина Прилагодливи за да се Задоволат Вашите Различни Потреби, Погоден за Различни Групи на Луѓе.Со Не се Лизга Гумени Нога Подлога, Повеќе Стабилна и Безбедна.Лесен и Издржливи,Изграден со Алуминиумска Рамка.на Лесни Рамка е Лесно Пренослив за дополнителна Погодност.Корисно во Бањата за Стари лица Постари лица, со посебни потреби, Bariatric, Хендикепирани Лица, Повредени и Други луѓе Кои Сакаат да Седат Додека за Капење.Според Ергономски Дизајнирани Седишта, Луѓе Седат и Поудобно,Седиште, Проширување Дизајн,Зголемување на Просторот за Активности,Погоден за Различни Групи на Луѓе.Зголемување на Безбедноста и Удобноста во Вашата Бања и Туш Област со Инсталирање на Оваа Корисна Простор за Заштеда на Бања Седиштето.Оваа Туш Столче е Дизајнирано за лица со посебни потреби, Постари лица, Бремени или Други Неповолно Лице.со Лесен и Безбеден за Секојдневна Употреба.Спецификација : Предмет Тип : Висина Прилагодливи Туш Столче / Туш Стол / Бања Bench Color : White Cleaning Метод : Влажна Крпа Чистење, Сува Naturally Package Листа : 1 X Туш Столче【Мерки на претпазливост】Овој Производ се Продава Само Туш Столици, и Не Содржат Други Производ Слики.Кога Measumanually, Производ Големина Може да се Покаже Физички Грешка од 1-5 cm Due Тонг Светлина, Овој Производ Ќе се Произведе Одредена Боја Разлика.Ова е Нормален и Неизбежен.Ви благодариме за Разбирањето!Секогаш Треба да го Прочитате Етикетите, Предупредувања и Упатствата Обезбедени со Производот Пред да го Користите или Конзумирање на Тоа и тоа Не Само да се Потпираат на Информации Презентирани на Нашиот веб-Сајт.Добредојдовте на Нашата Продавница !Ако Имате Било Специфичен Производ Прашања, Ве Молиме Контактирајте Го Нашиот.

Детали

Item Type:
Height Adjustable Shower Stool / Shower Chair / Bath Bench
Color:
White
Cleaning Method:
Wet Cloth Scrub, Dry Naturally
Package List:
1 X Shower Stool :
【Precautions】 :
This Product Only Sells Shower Stools, and Does Not Contain Other Product Pictures. :
When Measumanually, the Product Size May Show a Physical Error of 1-5 cm :
Due Tong Light, This Product Will Produce a Certain Color Difference. This is Normal and Inevitable. Thank You for Understanding! :
You Should Always Read the Labels, Warnings and Instructions Provided with the Product Before Using or Consuming It and Not Solely Rely on the Information Presented on Our Website. :
Welcome to Our Shop ! If You Have Any Specific Product Queries, Please Contact Ours. :
Свеж

Избор на клиенти