.

.

New
Туш Када Мат 26.9x14.7 Бела Мечка и Снегулка со Вшмукување Чаши за Деца, Деца, Бебе и целото Семејство

Туш Када Мат 26.9x14.7 Бела Мечка и Снегулка со Вшмукување Чаши за Деца, Деца, Бебе и целото Семејство

DEN 647.76

Стока
Достапно.

Материјал : Материјал : Направен од високо квалитетни ПВЦ материјал, BPA-free, латекс-бесплатно, phthalate-бесплатно, издржливи и безбедни.Големина : 37.5x68.5 cm / 14.7x26.9 инчи, совршен за кади и тушеви во домови, спортски сали, болници, хотели и други живи објекти.Против пролизгување и дренажа функција : 112 вшмукување чаши на дното со врвен адсорпција моќ.Исто така, има 98 дренажа дупки брзо да истекува вода и чувајте ги на подлога суви и чисти.Уникатен печатење шема : Производ слики се насочуваат и бои се богати и живописни, погоден за различни стилови на бањи.Индивидуализира обрасци да се создаде бања туш мат само за вас.Инструкции за употреба : да се Обезбеди вшмукување чаши пред секоја употреба.Мат, само треба да биде прикачен за чистење, мазни површини.Не за употреба на текстура, рамни или не-мазни површини.Не користите бања масла и отскокнување на мат, кои може да предизвикаат пропаѓање.Спецификации : Име:Бања туш мат Големина : 37.5x68.5 cm/14.7x26.9 во Тежина : 570g Материјал : ПВЦ Карактеристики 1 : На дното има 112 вшмукување чаши, со супер силен адсорпција сила.Карактеристики 2 : Со 98 дренажа дупки за брзо потрошувачка на вода и чувајте ги на подлога суви и чисти.Инсталација : Пред ставање на мат, ве молиме влажни када или во бања кат со малку вода, а потоа притиснете туш мат со вашата рака за да го поправат вшмукување чаша на цврсто на мазната када или во бања подот.Answer : ___________________________ Note : ★Рачни мерења може да биде малку непрецизни. ★Поради различни monitor settings и осветлување прашања, не може да биде боја на разликите помеѓу вистинската боја и на слика во боја. ★Ако примате било какви неисправни производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Детали

Свеж

Избор на клиенти