.

.

New
Бебе Не Се Лизга Бања Мат (14.7x26.9) Мозаик Плоштадот Модел со 112 Големо Вшмукување Чаши за Деца

Бебе Не Се Лизга Бања Мат (14.7x26.9) Мозаик Плоштадот Модел со 112 Големо Вшмукување Чаши за Деца

DEN 647.76

Стока
Достапно.

Материјал : Материјал : Направен од високо квалитетни ПВЦ материјал, BPA-free, латекс-бесплатно, phthalate-бесплатно, издржливи и безбедни.Големина : 37.5x68.5 cm / 14.7x26.9 инчи, совршен за кади и тушеви во домови, спортски сали, болници, хотели и други живи објекти.Против пролизгување и дренажа функција : 112 вшмукување чаши на дното со врвен адсорпција моќ.Исто така, има 98 дренажа дупки брзо да истекува вода и чувајте ги на подлога суви и чисти.Уникатен печатење шема : Производ слики се насочуваат и бои се богати и живописни, погоден за различни стилови на бањи.Индивидуализира обрасци да се создаде бања туш мат само за вас.Инструкции за употреба : да се Обезбеди вшмукување чаши пред секоја употреба.Мат, само треба да биде прикачен за чистење, мазни површини.Не за употреба на текстура, рамни или не-мазни површини.Не користите бања масла и отскокнување на мат, кои може да предизвикаат пропаѓање.Спецификации : Име:Бања туш мат Големина : 37.5x68.5 cm/14.7x26.9 во Тежина : 570g Материјал : ПВЦ Карактеристики 1 : На дното има 112 вшмукување чаши, со супер силен адсорпција сила.Карактеристики 2 : Со 98 дренажа дупки за брзо потрошувачка на вода и чувајте ги на подлога суви и чисти.Инсталација : Пред ставање на мат, ве молиме влажни када или во бања кат со малку вода, а потоа притиснете туш мат со вашата рака за да го поправат вшмукување чаша на цврсто на мазната када или во бања подот.Answer : ___________________________ Note : ★Рачни мерења може да биде малку непрецизни. ★Поради различни monitor settings и осветлување прашања, не може да биде боја на разликите помеѓу вистинската боја и на слика во боја. ★Ако примате било какви неисправни производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Детали

Свеж

Избор на клиенти