.

.

New
Asthmanefrin Астма Лек Рефил, 30 Count (Пакување од 3)

Asthmanefrin Астма Лек Рефил, 30 Count (Пакување од 3)

DEN 2519.76

Стока
Достапно.

Над-the-counter.Конзерванс слободни.Sulfite-слободни.Стерилни.Поединечно фолија завиткани.Брзо дејствување астма лек за привремено олеснување на бронхијална астма, скратен здив, стегање на градите и отежнато дишење.Се користи за лекување на астма кај возрасни и деца над сто години.Содржи 30 ампули на asthmanefrin.Не хлорофлурокарбони уред и претставува никаков ризик за животната средина.

Детали

Свеж

Избор на клиенти