.

.

New
YCLZNB Модерна Смола Ashtray, без чад Ashtray, Голем Капацитет Windproof Отворено Цигара Семејство Дневна Соба Ентериерно уредување Градина AshtrayOffice Декорација

YCLZNB Модерна Смола Ashtray, без чад Ashtray, Голем Капацитет Windproof Отворено Цигара Семејство Дневна Соба

DEN 1706.40

Стока
Достапно.

Смола цигара ashtray може да ви помогне да ги задржи вашето биро и тераса чисти.Големината е во право, се вклопува луѓе раце, и е лесно да се носат и продавница.Направени од смола, таа има висока цврстина, не е лесно да се скрши, и нема да биде воодушевен од ветрот кога тој е на отворено, на луѓето и им даваат ретро и елегантен чувство.Лесен за користење : смола материјал може да се користи многу пати, што е подобро од расположливиот калапи.Подароци : Вие не може да се даде уникатен смола украси на семејството и пријателите, или како подароци за родендените, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Вљубените и Нова Година е Ден.Широк спектар на употреба : ashtray керамички калапи се користи за ракотворби, десктоп украси, чинии или сапун јадења или други смола ракотворби, итн.Тоа е многу погоден за пенкало носители, свеќа носители, сапун, држачи, кутии за складирање, итн.YCLZNB е посветена на трајни, капка-отпорни, high-end ashtrays, нашите производи може да се користи како почетен мебел, многу примамливо.Друга употреба е како креативна роденденски подарок за пријатели или колеги!Име на производ : Ashtray Style : modern Gender : unisex Material : Resin Size : 20 * 17 cmcolor : red The пакетот вклучува : Ashtray x 1 If имате било какви прашања, молам контактирајте ме, 7*24 часа, чекајќи да се реши за вас!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти