.

.

New
YCLZNB Ретро Windproof Ashtray, Метални Преносни Ashtray со Капак, Преносни Трајни Цигара Ashtray, Канцеларија Надворешна Тераса Дневна Соба Декорација

YCLZNB Ретро Windproof Ashtray, Метални Преносни Ashtray со Капак, Преносни Трајни Цигара Ashtray, Канцеларија

DEN 604.80

Стока
Достапно.

На ashtray се изработени од месинг, кои не само што има одредено чувство на тежина, но, исто така, има одредени употреба вредност.На дното на затворен ashtray усвојува рамна дизајн.Тоа ќе не нула маса, а тоа не е лесно да чукнам во текот кога е поставен, предизвикувајќи масло fume да летаат далеку.На ashtray е направен од страна на кастинг, а по завршувањето.Иако обликот не е голема, тоа е едноставен и исклучителна, што го прави на луѓето тоа го сакаат.Лесен за користење : На месинг материјал може да се користи многу пати, што е подобро од расположливиот калапи.Подароци : Вие не може да се даде уникатен месинг украси на пријатели и роднини, или како подароци за родендените, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Вљубените и Нова Година е Ден.Широк спектар на употреба : ashtray керамички калапи се користи за ракотворби, десктоп украси, чинии или сапун јадења или други смола ракотворби, итн.Тоа е многу погоден за пенкало носители, свеќа носители, сапун, држачи, кутии за складирање, итн.YCLZNB е посветена на трајни, капка-отпорни, high-end ashtrays, нашите производи може да се користи како почетен мебел, многу примамливо.Друга употреба е како креативна роденденски подарок за пријатели или колеги!Име на производ : Ashtray Style : Vintage Gender : unisex Material : Brass Size : 5.04*5.04*1.65 in Color : golden The пакетот вклучува : Ashtray x 1 If имате било какви прашања, молам контактирајте ме, 7*24 часа, чекајќи да се реши за вас!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти