.

.

New
YCLZNB Цинк Легура Ashtray, со Голем Калибар Ashtray, Правоаголни Ashtray, Надворешна Тераса, со Голем Капацитет Windproof Градина Ashtray, Канцеларија, Дневна Соба, Надворешна Тераса, Во

YCLZNB Цинк Легура Ashtray, со Голем Калибар Ashtray, Правоаголни Ashtray, Надворешна Тераса, со Голем Капацитет

DEN 1008.00

Стока
Достапно.

Ретро, убави, модерни, и блескави рачно изработени gadgets, може да се користи како вашиот фенси ashtray.Во прилог на ashtray во исто време, тоа исто така може да се користат како накит тегла, паричка банка, итн.Заличи вашето место со чуден врежана модели.Бесплатни подароци за родендени, годишнини и партии.Лесен за користење : Цинк легура материјали можат да бидат повторно употребувани многу пати, што е подобро од расположливиот калапи.Подароци : Вие не може да се даде уникатен цинк легура украси на семејството и пријателите, или како подароци за родендените, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Вљубените и Нова Година е Ден.Широк спектар на употреба : ashtray керамички калапи се користи за ракотворби, десктоп украси, чинии или сапун јадења или други смола ракотворби, итн.Тоа е многу погоден за пенкало носители, свеќа носители, сапун, држачи, кутии за складирање, итн.YCLZNB е посветена на трајни, капка-отпорни, high-end ashtrays, нашите производи може да се користи како почетен мебел, многу примамливо.Друга употреба е како креативна роденденски подарок за пријатели или колеги!Име на производ : Голем калибар ashtray Style : Vintage Gender : unisex Material : Цинк Alloy Color : silver The пакетот вклучува : со Голем калибар ashtray x 1 If имате било какви прашања, молам контактирајте ме, 7*24 часа, чекајќи да се реши за вас!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти