.

.

New
Извезена Patch - Лепенки за Жени Човек -Големи Ветеран Дното Рокер Back Patch Biker Вест Намали Услуга Воена

Извезена Patch - Лепенки за Жени Човек -Големи Ветеран Дното Рокер Back Patch Biker Вест Намали Услуга Воена

DEN 158.16

Стока
Достапно.

Извезена печ.Големина : 12" широк x околу 4 1/2" високи.Лепенки за Жените Човекот се со одличен квалитет.Вез печ и рабови се одлични.Кул appliques закрпи се целосно извезени.ДОБИЕТЕ 100% ЗАДОВОЛСТВО или да добијат наплата/замена! 30 дена без прашања праша политика на враќање – купувањето е потполно РИЗИК-БЕСПЛАТНО!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти