.

.

New
Извезена Patch - Лепенки за Жени Човек -Големи Лекар Дното Рокер Back Patch DOC став EMT Corpsman Воена 1 RESPONDE

Извезена Patch - Лепенки за Жени Човек -Големи Лекар Дното Рокер Back Patch DOC став EMT Corpsman Воена 1 RESPONDE

DEN 1046.40

Стока
Достапно.

Извезена печ.Големина : 12" широк x околу 4 1/2" високи.Лепенки за Жените Човекот се со одличен квалитет.Вез печ и рабови се одлични.Кул appliques закрпи се целосно извезени.ДОБИЕТЕ 100% ЗАДОВОЛСТВО или да добијат наплата/замена! 30 дена без прашања праша политика на враќање – купувањето е потполно РИЗИК-БЕСПЛАТНО!.Извезена печ е направен од високо квалитетни материјали.Лепенки за Жени Човек се целосно извезени.Извезена закрпи лесно железо и sews на повеќето ткаенини и материјали.

Детали

Свеж

Избор на клиенти