.

.

New
Извезена Patch - Лепенки за Жени Човек -Големи Авганистан Ветеринар Пониски Рокер Back Patch Пустината ТЕН OEF Траен Слобода

Извезена Patch - Лепенки за Жени Човек -Големи Авганистан Ветеринар Пониски Рокер Back Patch Пустината ТЕН OEF

DEN 1185.36

Стока
Достапно.

Извезена печ.Големина : 11" X 3 1/2".Лепенки за Жените Човекот се со одличен квалитет.Вез печ и рабови се одлични.Кул appliques закрпи се целосно извезени.ДОБИЕТЕ 100% ЗАДОВОЛСТВО или да добијат наплата/замена! 30 дена без прашања праша политика на враќање – купувањето е потполно РИЗИК-БЕСПЛАТНО!.Извезена печ е направен од високо квалитетни материјали.Лепенки за Жени Човек се целосно извезени.Извезена закрпи лесно железо и sews на повеќето ткаенини и материјали.

Детали

Свеж

Избор на клиенти