.

.

New
Извезена Patch - Лепенки за Жени Човек -Голема Борба Ветеринар Пониски Рокер Back Patch Star Spangled Ветеран

Извезена Patch - Лепенки за Жени Човек -Голема Борба Ветеринар Пониски Рокер Back Patch Star Spangled Ветеран

DEN 2088.00

Стока
Достапно.

Извезена печ.Големина : 11" x 4".Лепенки за Жените Човекот се со одличен квалитет.Вез печ и рабови се одлични.Кул appliques закрпи се целосно извезени.ДОБИЕТЕ 100% ЗАДОВОЛСТВО или да добијат наплата/замена! 30 дена без прашања праша политика на враќање – купувањето е потполно РИЗИК-БЕСПЛАТНО!.Извезена печ е направен од високо квалитетни материјали.Лепенки за Жени Човек се целосно извезени.Извезена закрпи лесно железо и sews на повеќето ткаенини и материјали.

Детали

Свеж

Избор на клиенти