.

.

New
NIUASH Ајкула Перка Антена Ајкула Автомобил Антена Декорација Кровна Антена Додатоци,за Ауди А3 А4 A6 А1 А5 A8 A4L A6L Q3 П5 Q7

NIUASH Ајкула Перка Антена Ајкула Автомобил Антена Декорација Кровна Антена Додатоци,за Ауди А3 А4 A6 А1 А5

DEN 888.00

Стока
Достапно.

1 : Овој автомобил ајкула перка антената е направен од високо-квалитетни материјали, исклучителна површината дизајн, цврсти и трајни, не е лесно да се деформира и ги кородираат, ултра-светлина, мазна површина третман, спортски спортски стил е повеќе најдобро, сите производи се направени од оригиналниот моделирани автомобили , автомобил точно одговара на оригиналот автомобил!Направи вашиот автомобил да изгледаат примамливо. 2 : Кога возење, ако возилото е брз, конвергенција е дозволено.Автомобилот ајкула перка ги комбинира принципите на аеродинамика и да игра одредена улога во намалување на толеранција коефициент.Малата ајкула перка антена инсталирани на покривот може да се компензира забрзување на автомобилот.Статички електрицитет е концентриран на врвот на својата опашка и објавен, така што да може ефективно да се спречи статички електрицитет се акумулира во возило од оштетување на одборот електронска опрема. 3 : Ако сте во оддалечена област, тоа може да го подобри радио сигнал, и непречено FM ќе направи да се чувствувате поудобно.Ако тоа е во ветер, тоа е како молња прачка, која може ефикасно да те направи побезбедно кога премин.Кажете збогум на тенок антени и да се направи вашиот автомобил да изгледа стилски. 4 : инсталација на автомобил ајкула перка е исто така многу едноставно.Заврши ајкула перка антена со 3 M лента, обидете се да се балансираат, одредување и одбележување на позицијата на ајкула перка антена, поправи ајкула перка антена со лента по инсталацијата, и отстранете ја по 24 часа.Се направи тоа се повеќе издржливи. 5 : Здраво, драги клиент!При купувањето, ве молиме внимателно да го проверите производот што сакате да го купите, така што за да се избегне купување на грешки и непријатности.Ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе ви ги реши што е можно поскоро.

Детали

Свеж

Избор на клиенти