.

.

New
Сто и Една Dalmations Лоби Картичка Јавност се Уште - Волт Дизни

Сто и Една Dalmations Лоби Картичка Јавност се Уште - Волт Дизни

DEN 2760.00

Стока
Достапно.

Гроздобер лоби картичка јавност се уште.Обичај тројна сплетен за својата погодност.Многу прифатлива колекционерски предмети.Популарна со Анимација и Цртан филм навивачи.Дизни Сувенири.Одличен Подарок Објект.Ова е Студио лоби картичка јавност се уште.Тоа беше се користи за промовирање на цртан филм краток биде прикажана во театарот.Често се гледа зад стакло на прозорец во близина на касата на прозорецот, овие публицитет фотографии се многу прифатлива mementos на цртан филм.Создадено на студиото како 8 x 10 инчен сјајни, тие се поединечно сплетен 16 x 14 инчи и секој е подготвен да се монтира.

Детали

Свеж

Избор на клиенти