.

.

New
НБА Моделирани Авто Амблем

НБА Моделирани Авто Амблем

DEN 249.60

Стока
Достапно.

Око-фаќање на авто амблем мерки 5-инчи со 5-инчи.Украсени со динамичен и храбар тим логото.Лесно се придржува до секое возило или други тврда површина.Направени од времето отпорни на удари материјали.Официјално Лиценцирани; Направени во САД.Покажат своите тимски дух со овој око-фаќање на Хром Заврши Авто Амблем 3 D Налепница со Rico Индустрии.Оваа авто амблем 3 D налепница мерки 5-инчи со 5-инчи и е украсен со динамичен и храбар тим логото.Тоа лесно се придржува до секое возило или други тврда површина и е направен од времето отпорни на удари материјали.Направен во САД.Вашиот едно спортски магазин за сè фанови треба да accessorize своето возило, имаат задната врата партија, ги красат нивните просторија или канцеларија, и да добиете како подарок.Стекнувачот на МАК, MLB, НБА, NHL и повеќе од 200 колеџи и универзитети.Стекнати Ознака Изразат во 2001 година, и Големи Лига Промоции и Ознаки од Страна на Дизајнот во 2009 година. Повеќе од 90% од предмети направени или заврши во сад.

Детали

Свеж

Избор на клиенти