.

.

New
НБА - Златна Држава Воини Моделирани Хром Амблем

НБА - Златна Држава Воини Моделирани Хром Амблем

DEN 239.76

Стока
Достапно.

Амблемот Мерки Околу 4-инчи со 3-инчи.Вклучува 3 M Автомобилската Лента на Амблемот и Карактеристики УВ Заштита за долготрајна Употреба.Може да се Примени на Секое Возило или Други Тврда Површина.Украсени со Различни Тим Графика.Лесно Пренослив и нема да го Оштети Бојата или Површината.Прикажи ги исклучите вашиот тим гордост и детали вашето возило со ова НБА Хром Автомобилот Амблем од страна на Тим Pro Mark.Секој амблем мерки околу 4-инчи со 3-инчи и е украсен со различни тим графика.Тоа вклучува 3 M автомобилската лента на амблемот и карактеристики УВ заштита за долготрајна употреба.Тоа може да се примени на секое возило или други цврста површина, и е лесно пренослив и нема да го оштети бојата или површината.НБА официјално лиценцирани, совршен за давање на подарок!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти