.

.

New
FANMATS 14840 NBA Boston Celtics Хром Тим Амблем, Сребро, 3x3

FANMATS 14840 NBA Boston Celtics Хром Тим Амблем, Сребро, 3x3

DEN 275.76

Стока
Достапно.

Совршен начин да accessorize вашата возење и да го покаже тимот гордост.Направена од трајни долготрајни хром метал за да се спротивстави на елементи.Лиен дизајн обезбедува чиста полиран изглед.Мерки околу 3 инчи од 3 инчи.User-friendly дизајн е лесно да се инсталира - само кора и се држи до било чиста тврда површина.FANMATS NBA Boston Celtics Амблем е совршен начин да accessorize вашата возење и да го покаже тимот гордост.Хром амблеми се лесно да се примени и изгледаат одлично на секое возило.Направена од отпорни, долготрајни хром метал за да се спротивстави на елементи, без оглед на временските услови.Леани дизајн обезбедува чиста, полиран изглед.Секој амблем мерки околу 3 инчи од 3 инчи.На user-friendly дизајн е лесно да се инсталира - само кора и се држи до било чиста, цврста површина.Персонализација на вашата возење и нека сите знаат дека вие сте број еден фан на број еден тим.

Детали

Свеж

Избор на клиенти