.

.

New
NHL - Флорида Пантери Моделирани Хром Амблем

NHL - Флорида Пантери Моделирани Хром Амблем

DEN 177.12

Стока
Достапно.

Амблемот Мерки Околу 4-инчи со 3-инчи.Вклучува 3 M Автомобилската Лента на Амблемот и Карактеристики УВ Заштита за долготрајна Употреба.Може да се Примени на Секое Возило или Други Тврда Површина.Украсени со Различни Тим Графика.Лесно Пренослив и нема да го Оштети Бојата или Површината.

Детали

Свеж

Избор на клиенти