.

.

New
Издржлива Риба Резервоарот Scraper, Четка за Чистење, Ергономски Риба Резервоарот Четка, за Риба Резервоарот за Аквариум

Издржлива Риба Резервоарот Scraper, Четка за Чистење, Ергономски Риба Резервоарот Четка, за Риба Резервоарот

DEN 218.16

Стока
Достапно.

Cleaning Tool : може да се користи за чистење на риба резервоарот, и да се обезбеди риби добра животната средина.Еко-пријателски : дизајнирани со магнет, кој може да се убијат во вода, риба резервоарот, и унапредување на квалитетот на водата.Кука и јамка дизајн : тоа е многу погодно о чистење на риба резервоарот и не ќе нула риба резервоарот.Лесен за употреба и чување на : мини риба резервоарот четка, тоа е погодно да се користи и чува четка.Удобен зафат : риба резервоарот четка е ергономски, удобни за контрола на четка.Игран : Лесно за употреба и чување на : мини риба резервоарот четка, тоа е погодно да се користи и чува четка.Еко-пријателски : дизајнирани со магнет, кој може да се убијат во вода, риба резервоарот, и унапредување на квалитетот на водата.Cleaning Tool : може да се користи за чистење на риба резервоарот, и да се обезбеди риби добра животната средина.Удобен зафат : риба резервоарот четка е ергономски, удобни за контрола на четка.Кука и јамка дизајн : тоа е многу погодно чистење на риба резервоарот и не ќе нула риба резервоарот.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : ABS + Магнет Боја : Бела, Портокалова, Виолетова, Црвена, Зелена(Изборен) Големина : прибл. 3.8*3.2 cm/ 1.49*1.25 во Тежина : околу. 50g/ 1.76 оз Дебелина на Риба Резервоарот : Подолу 8mm/ 0.31 во Пакет Листа : 1* Риба Резервоарот Четка Забелешки : 1. Ве молиме овозможи 0-2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Детали

Свеж

Избор на клиенти