.

.

New
Аквариум Почиста Риба Резервоарот за Чистење Стакло,Стакло Магнетни Чиста Четка Нула-Слободен Scrubber Силна Magnetizing Чистење Алатка за Риба Резервоарот

Аквариум Почиста Риба Резервоарот за Чистење Стакло,Стакло Магнетни Чиста Четка Нула-Слободен Scrubber Силна

DEN 1792.80

Стока
Достапно.

Силни магнетни сили предизвика внатре чистење со четка за да се следат надвор рачка.Само избришете ги надвор и внатре се чисти!.Едноставно повлечете го на не-нула, филц-наредени се справи и внатре во вашиот аквариум, на scrubber што следува, чистење како што оди.Ергономски конкавна дизајн е погодна за дланка грчевито држејќи се за да се направи четка се движат флексибилно.Силен магнетизам прави на 2 магнет парчиња прикачена на ѕид цврсто без паѓа надвор.Моќна магнетна привлечност, подобро се апсорбираат способност, само се движат надвор и оваа Четка за Чистење ќе чистење на вашиот тенк како чисто како нови.Погоден за мали риби резервоарот,исто така, може да се користи во сад тенкови,со силна магнетна енергија,crud и алги може да се чистат лесно. 1. Силни магнетни сили предизвика внатре чистење со четка за да се следат надвор рачка.Само избришете ги надвор и внатре се чисти!2. Едноставно повлечете го на не-нула, филц-наредени се справи и внатре во вашиот аквариум, на scrubber што следува, чистење како што оди.3. Ергономски конкавна дизајн е погодна за дланка грчевито држејќи се за да се направи четка се движат флексибилно.Силен магнетизам прави на 2 магнет парчиња прикачена на ѕид цврсто без паѓа надвор.4. Моќна магнетна привлечност, подобро се апсорбираат способност, само се движат надвор и оваа Четка за Чистење ќе чистење на вашиот тенк како чисто како нови.5. Погоден за мали риби резервоарот,исто така, може да се користи во сад тенкови,со силна магнетна енергија,crud и алги може да се чистат лесно.Известување : *Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина ефект*ве Молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на прирачник measurement Description : Тежина : 36g Size : 3.7*2.5 cm Include : 1 сет x Стакло Магнетни Чиста Четка.

Детали

Свеж

Избор на клиенти