.

.

New
Baoblaze Магнетни Аквариум Риба Резервоарот Четки Алги Пловечки Scraper Лесно да се Користи за на доградба на Акрилни Резервоарот

Baoblaze Магнетни Аквариум Риба Резервоарот Четки Алги Пловечки Scraper Лесно да се Користи за на доградба на

DEN 263.76

Стока
Достапно.

Риба резервоарот магнетни четка, двострано за чистење со четка за аквариум, лебдејќи дното дизајн, лесно да се извади по употребата.На мека четка подлога ќе не гребење стакло и е погоден за чистење на отпадоци и алги во резервоарот.Усвојување АБС инженеринг пластика едно парче школка, без мирис, силни и издржливи.Само треба да се движи за да се чисти надвор, и во внатрешноста исто така, може да се пресели да се исчисти, двојно ефикасност, лесно да се користи.Дршката дизајн согласува на кривата на раката, што ќе ви овозможи да го одржи удобно.Второ, покрена текстура на површината на дршката може да се спречи вашата рака од лизгање се исклучува кога ќе го притиснете копчето тешко.Опис : - Риба резервоарот магнетни четка, двострано за чистење со четка за аквариум, лебдејќи дното дизајн, лесно да се извади по употреба На мека четка подлога ќе не гребење стакло и е погоден за чистење на отпадоци и алги во резервоарот - Усвојување АБС инженеринг пластика едно парче школка, без мирис, силни и издржливи - Само треба да се движи за да се чисти надвор, и во внатрешноста исто така, може да се пресели да се исчисти, двојно ефикасност, лесен за употреба - дршката дизајн согласува на кривата на раката, што ќе ви овозможи да го одржи удобно.Второ, покрена текстура на површината на дршката може да се спречи вашата рака од лизгање се исклучува кога ќе го притиснете копчето hard Specification : - Материјал : Пластични Големина(Lx H) : Прибл. - 7x5.8cm/2.76x2.28inch Package Вклучува : 1 Piece Aquarium Алги Cleaner Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!Имаме долгогодишно искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

Детали

- Material:
Plastic
- Size(LxH):
Approx.
- 7x5.8cm/2.76x2.28inch :
Package Includes:
1 PieceAquarium Algae Cleaner :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :
We have many years of experience in selling merchandise online, we are focus on providing best product and service to customers. :
Свеж

Избор на клиенти