.

.

New
DJASM dsbjy Риба Резервоарот Аквариум Десктоп Дневна Соба Дома Мала Чаша Еколошки Злато Риба Резервоарот

DJASM dsbjy Риба Резервоарот Аквариум Десктоп Дневна Соба Дома Мала Чаша Еколошки Злато Риба Резервоарот

DEN 7748.16

Стока
Достапно.

Риба резервоарот материјал : стакло.Големина : 180*140*130mm.Погоден за канцеларија, дневна соба, кафе на маса, биро декорација, итн.Транспарентна тело со убава светла и додатоци е одлична декорација за домови и канцеларии.Тоа може да бидат не само риба резервоарот, но, исто така, украс.Риба резервоарот материјал : стакло.Големина : 180*140*130mm.Погоден за канцеларија, дневна соба, кафе на маса, биро декорација, итн.Транспарентна тело со убава светла и додатоци е одлична декорација за домови и канцеларии.Тоа може да бидат не само риба резервоарот, но, исто така, украс.Поддршка USB полнење : Поддршка за USB полнењето, како што се користење на моќта приклучокот за полнење.Појавување на листата : Скај Сити + Филтер + USB Двојна Порта Адаптер + Керамички Честички + Пополни Light Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Одличен подарок идеја за било прилики како Роденден, Божиќ, Мајка или Татко е Ден, Велигден, денот на Благодарноста, Свадба, Нова година, Дипломирањето.

Детали

Свеж

Избор на клиенти