.

.

New
ОКЕАНОТ СЛОБОДНИ Врховниот AROWANA Боја за Подобрување на LED Светло ЦРВЕНА (175 cm) 57 W

ОКЕАНОТ СЛОБОДНИ Врховниот AROWANA Боја за Подобрување на LED Светло ЦРВЕНА (175 cm) 57 W

DEN 791.76

Стока
Достапно.

НА ВРХОВНИОТ AROWANA БОЈА за ПОДОБРУВАЊЕ на Led диоди се дизајнирани да се реплицираат природната сончева светлина кои совршено го прави вашиот Arowana природна боја.Посебни spectrums веднаш да го подобрите вашето Arowana со давање на уникатен сјај и боја длабочината на Arowana е скали наместо на рамен црвена боја.Таа, исто така помага да се развие вашиот Arowana е chromatophores (пигментните клетки) за понатамошно подобрување на колорит.На 1cm ултра-тенок тело, високо-придвижуван LED чипови со трајни постојано напојување обезбедува оптимална светлина пенетрација идеален за големи резервоари.Тоа може да биде инсталиран во различни методи, погодни за употреба во сите видови на тенкови.КАРАКТЕРИСТИКИ Replicates природната сончева светлина кои совршено го прави вашиот Arowana природна боја Веднаш ја подобрува вашата Arowana со давање на уникатен сјај и боја длабочината на Arowana е скали наместо на рамен црвена боја Помага да се развие вашиот Arowana е Chromatophores (пигментните клетки) Помала потрошувачка на енергија, помалку топлина генерирана и побезбедно во споредба со T5 / T8 (флуоресцентни) Светла.

Детали

Свеж

Избор на клиенти