.

.

New
Haieshop Мачка Дрво Гребење Пост Мачка Кула Мачка Дрво Мачка Куќа Лето Мачка Отпадоци Мала Мачка Качување Рамка Мачка Отпадоци 710

Haieshop Мачка Дрво Гребење Пост Мачка Кула Мачка Дрво Мачка Куќа Лето Мачка Отпадоци Мала Мачка Качување Рамка

DEN 1689.60

Стока
Достапно.

Дизајнот на мачка дрво е погодно за мачки со нула, се искачи планините, спиење и вежбање.Мачката дрвото можат подобро да ги разликуваат активност област помеѓу вас и мачка.Применливи предмети : мачки, кучиња, сите видови на мали и средни домашни миленици; применливи сцени се затворен, отворено, балкон, спална соба, куче кафе.Рачно производство : Рачно ткаени, со природни сисал, носат-отпорни, и отпорно на гребење.Лесен за инсталација : Тоа може да биде лесно да се инсталира и да се отстрани, лесно за чување, да се зачува простор, и лесен за употреба. 2 во 1 функција : форма на круг дневна обезбедува поголемо чувство на сигурност и добар одмор за мачка.Тоа е многу здрав и може да трае подолго од обичните кат на дрвја.Не е лесно да се тресат или нарушат.Ова е топло мачка куќа, направени од избрани материјали, комфорни и издржливи, универзал во четири годишни времиња, давајќи им на мачки топол дом!Боја : кафена.Големина : 60x45x105cm (23.62x17.72x41.34 инчи).прашува : 1. Ние само го продаде пет куќи, а не на други производи.2. За време на рачно производство и мерења на локации, може да постојат грешки во производ димензии, но општата грешка е обично околу 1 до 2 cm.3. Според амбиентална светлина и прикажување фактори, боја на сликата може да биде малку поинаков од вистинската боја.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.4. Ви благодариме за вашето учество.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние се надеваме да се обезбедат подобри производи.

Детали

Свеж

Избор на клиенти