.

.

New
ZRONGQF Мачка Активност Дрвја Мачка Кула Дрвени Мачка Дрво Кула за Качување Рамка Милениче Палата Активност Центар Гребење Пост Мачка Алпинист Куќа Театар со Hairball Удо

ZRONGQF Мачка Активност Дрвја Мачка Кула Дрвени Мачка Дрво Кула за Качување Рамка Милениче Палата Активност

DEN 1137.60

Стока
Достапно.

❤ Безбедно и сигурно : оваа мачка дрво кула е направена од на безбедно и животната средина-пријателски дрвен материјал, и постови се извиткани со природни сисал. ❤ Мачка дрво куќа, наменет за внатрешна употреба, се вклопува одлично во секоја соба.Мачка кула совршен за скокање, гребење, качување, и релаксирачки. ❤ Лесно да се соберат и убав : Својот атрактивен изглед ќе комплимент секоја соба во вашиот дом како парче убаво домашно милениче мебел. ❤ Цврсти и издржливи : карактеристики 40 x 60cm голема baseboard да се избегне тетеравење или ѓубрето над и гарантира нејзината стабилност; изградена во цврста структура која може лесно да се одржи до 20 кг; трајни дрвен материјал и сисал јаже извиткани мислења се силни и цврсти доволно да се преживее од оние остар малку канџи. ❤ Забелешка : само една мачка качување рамка е вклучен во пакетот.Мачки и други работи кои се појавуваат на сликата не се вклучени.Бренд : ZRONGQFProduct име : мачка дрво tower Material : дрво, природни sisal Suitable за скокање, гребење, качување, и relaxing Features : стилски издржлив и едноставен дизајн, лесно да се assemble Service:ако имате било какви барања, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се реши во рок од 24 hours Size опис : Прирачник за мерење, ќе има 1-2cm грешка во согласност со фактичката големина.Опис на сликата : Овој производ е донесена во реалниот живот, кои се користат за светли, агол, следи, итн.Ве молиме имајте на ум дека постојат некои боја разлики.

Детали

Свеж

Избор на клиенти