.

.

New
Rexcyril Мажите Водење на Тренингот Bodybuilding Салата Шорцеви Атлетски Спортски Секојдневен Кратки Панталони

Rexcyril Мажите Водење на Тренингот Bodybuilding Салата Шорцеви Атлетски Спортски Секојдневен Кратки Панталони

DEN 335.76

Стока
Достапно.

Полиестер,Mesh.Drawstring затворање.Рака Мие Само.МАТЕРИЈАЛ : 100% Полиестер.ЛЕСЕН И МРЕЖА ДИШЕ ТКАЕНИНИ : водење шорцеви е лесен и брз сува ткаенина, ви помага да ги чувате на ладно и суво.СПЛИТ СТРАНА : Ова се подели страна тесни панталони им овозможува на вашите нозе да се движат повеќе флексибилност, unlined дизајн, но со одделени торбичка внатре за да се спречи гледаат низ, па можете да ги купите светлина бои без да се грижиш.КАРАКТЕРИСТИКИ : Нашата 3 инчен inseam солидна боја шорцеви со различна боја од тушот.Два странични џебови.Еластична корселе со drawcord profect одговараат на вашиот половината, внатрешниот drawstring обезбедува оваа шорцеви не лизгање надолу кога ќе се работи.ПОВОД : Profect за обука, вежбање, пешачење, фитнес, бокс, пливање, сурфање, плажа, дома, итн.Rexcyril Бренд Вовед : Rexcyril е посветена на остварување на највисок квалитет на облека.Rexcyril нуди многу висок квалитет, дише, брзо сушење мултифункционален шорцеви.Без разлика дали сте во салата, на плажа или салон, тоа е многу погодна.Ние сме фокусирани на продажба на mens спортски и секојдневен носат.Ние сакаме да биде одличен продавачот на кои секогаш обезбедување на висок квалитет на производите.Кликнете на Нашиот Бренд - Rexcyril, Ќе најдете повеќе секси, кул, класичен athlethic шорцеви во нашата продавница.

Детали

Свеж

Избор на клиенти