.

.

New
Заварување НА Планината-4020 Акрилик Лепило

Заварување НА Планината-4020 Акрилик Лепило

DEN 1696.80

Стока
Достапно.

Бродот на сад Само.Акрилик Adhesive CAN НЕ БРОДОТ ВОЗДУХОТ,UPS-от ЗЕМЈАТА ONLYAT-4020 е специјално формулиран лепило за задржување на сите наши делови со малку или без доделување во вертикална или надземни апликации.Лекови во 10 - 12 минути и има работна сила, во рок од 40 минути.AT-4020 се препорачува за композитни и пластични сврзување апликации, а не за поврзување со метални супстрати.За разлика од другите 2 дел акрилик лепила ВО-4020 има една година рок на траење кога се чуваат во 72 степени, но најдобро е ладилник кога некогаш е можно.Тоа е спакуван во 50мл кертриџ и може да се меша со рака или со користење на нашиот НА-300 пиштол и мешање на совети.На 50мл кертриџ ќе обврзници 150 - 200 делови.

Детали

Свеж

Избор на клиенти