.

.

New
Мали ТрепканеРасте со Мене Хранење Set - Бебе Dishware Вшмукување Чаша, Поделени Вшмукување Плоча, Складирање Капаци, Лесно Чистење, Деца Хранење Сет (Зголеми)

Мали ТрепканеРасте со Мене Хранење Set - Бебе Dishware Вшмукување Чаша, Поделени Вшмукување Плоча, Складирање

DEN 479.76

Стока
Достапно.

Заменлив вшмукување база, која безбедно придава на двете сад и плоча.Силиконски вшмукување база лесно да се држи до површини спречување на ѓубрето или истурам за време на раниот хранење фази.Сад карактеристики аглеста страни и да се справува со текстура костец, што го прави полесно да се одржи.Плоча карактеристики 3 поделен на делови со криви страни да се направи рано самостојно хранење полесно за малечки.Појавување на транспарентен капаци за да се направи чување left-overs или претходна направени оброци лесно.Во Мали Трепкане ние се гордееме со создавање на високо квалитетни, безбедни производи за бебиња и родителите.Мали Трепкане, помагање на малите "Блесок од старт"!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти