.

.

New
UpBright Нов 4-Пински DIN AC/DC Адаптер за Замена за Numark HDMIX SPSAPW080A2 HD Микс Префрлување Напојување Кабелот Кабелот на Полначот на Електрична ПСУ (НЕ +12V/-12V Две 12V Излез или 4 Дупк

UpBright Нов 4-Пински DIN AC/DC Адаптер за Замена за Numark HDMIX SPSAPW080A2 HD Микс Префрлување Напојување

DEN 1116.96

Стока
Достапно.

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите. (САМО со еден излез 12 V и 4-Пински конектор.НЕ +12 V/-12 V две 12 V излез или 4 Дупка конектор.Ви благодариме. (Забелешка : Овој адаптер е 4-Пински Машки Конектори, НЕ 4 Дупка Женски конектор.НЕ се вклопуваат Numark Mixdeck. )НЕ одговара Numark YNA09001. НЕ се вклопуваат Skynet SNP-PA51. Ве Молиме Проверете За Компатибилност Со Вашиот Апарат.Ви благодариме.).Up Bright Нов 4-Пински DIN AC / DC Адаптер За Numark HDMIX SPSAPW080 A2 HD МИКС Префрлување Напојување Кабелот Кабелот на Полначот на Електрична ПСУ (НЕ +12 V/-12 V две 12 V излез или 4 Дупка конектор. ) CECCCROHS 100-240.

Детали

Свеж

Избор на клиенти