.

.

New
А&D Мерење на ТБ:136C AC Адаптер 120V, Tb136C

А&D Мерење на ТБ:136C AC Адаптер 120V, Tb136C

DEN 960.72

Стока
Достапно.

Тип на производ : адаптер.Количина/ea : 1. Бренд : a&d салда.Производителот број : Тб : 136 C.Пакет количина : секој.Додадете мерење на AC адаптер 120 V, Тб : 136 C.Произведено во Кина. 1111572 Серија на производ.БРЕНД : a&d салда.Кол-Parmer бренд предмети.

Детали

Свеж

Избор на клиенти