.

.

New
Напон Чувствителни Реле,Напон Чувствителни Реле (VSR) / Автоматски Полнење Реле 125A Двојна Батеријата Isolator (VSR) да се Избегне Мртвите Батеријата Црна

Напон Чувствителни Реле,Напон Чувствителни Реле (VSR) / Автоматски Полнење Реле 125A Двојна Батеријата Isolator

DEN 1211.76

Стока
Достапно.

На овој меѓународен степен на заштита значи дека isolators безбедно да се користи дури и во прашливи, влажни и неочекувани екстремни временски услови. почетокот Батеријата на правото ќе не испуштање на уредот.Широк Спектар на Апликации : Напон Реле е големина за heavyduty модуларен fuse кутија серија (BF43x) и батеријата прекинувачи за да одговара на главните производи на пазарот.На напон не капка во споредба со батеријата изолација диоди (за 0,6 V).8 V Континуирано Тековна Оценка : 125 A Наизменична Струја Оценка : 140 A Потрошувачка на Енергија : 10m A (Мирување) / 330m A (се Вклучат) / 0m A (Storage Mode) Сертификација : CE IP67 Пакет Тежина : Околу.

Детали

Свеж

Избор на клиенти