.

Презентацијата 295 Од предлозите.

ЦЦА CRA во Уво Слушалка, Ултра-Тенки Дијафрагмата Динамичен Возачот IEM, Јасен Звук & Длабок Бас, Жичен Earbuds
Свеж

[Супериорен Квалитет на Звукот] ЦЦА CRA во уво следи слушалки функција надгради двојна магнетни возачот.Т

Достапно.
Проценките:
MyBat Apple iPhone 5C Глупак Стерео Handsfree - Мало Пакување - Црна
Свеж

Фреквентен Опсег : 20 Hz~20k Hz Sound Притисок : 107d B±3d B / 100m WTotal Хармонично Нарушување : =5(влезна Моќност : 10m W; Frequen

Достапно.
Проценките:
Axxis Earbud AXXS 767 Серија Микрофон Во Станот Кабел, Повик за Контрола на Црно Бела.
Свеж

Ја ПРЕЗЕМАТ КОНТРОЛАТА : Earbuds со вграден микрофон.БЕЗ одвлекување на вниманието : Потиснува амбиентални�

Достапно.
Проценките:
Мобилен Spec MBS10303 Ретро Earbuds,Црна
Свеж

Премиум Звук : Јасно автентичен звук за извонредно слушање искуство.Стилски Дизајн : цел да се вклопи во

Достапно.
Проценките:
Axxis Earbud AXXIS 767 Микрофон Во Станот Кабел, Повик Контрола - Сиво Зелена.
Свеж

Ја ПРЕЗЕМАТ КОНТРОЛАТА : Earbuds со вграден микрофон.БЕЗ одвлекување на вниманието : Потиснува амбиентални�

Достапно.
Проценките:
TECKON IEM-P9-1 Дрво Стил HiFi Слушалка Динамичен Избалансирани Bluetooth Armatured IEM Слушалки APTX HD + AAC
Свеж

Надгради 1 DD+8 BA Хибрид Слушалки & Магнетни Динамична Единица, со карактеристики на самокориснички избал�

Достапно.
Проценките:
LIMIAO Бучава Поништување на Безжични Earbuds со Полнење Случај, IPX6 Водоотпорен Bluetooth Спорт Слушалки,
Свеж

IPX6 Водоотпорен штити безжична earbuds од пот, вода и ветер, добро за трчање, јога, итн.Слободно движење&Удобн

Достапно.
Проценките:
Bluetooth Слушалки Спортски Музика Слушалки Neckband 4.2 Магнетни Bluetooth Слушалки во Уво Earbuds со Водоотпорен
Свеж

И ажурирани 3.Bluetooth слушалки со микрофон може да се филтрираат на бучавата во позадина во голема мера и д�

Достапно.
Проценките:
Bluetooth Слушалки Спортски Музика Слушалки Neckband 4.2 Магнетни Bluetooth Слушалки во Уво Earbuds со Водоотпорен
Свеж

Bluetooth слушалки со микрофон може да се филтрираат на бучавата во позадина во голема мера и да се обезбеди

Достапно.
Проценките:
Kmonabie Игри Earbuds, Предводена Дишење Светилка Дигитален Дисплеј на Допир-за Контрола на Безжична Bluetooth
Свеж

【Моќни карактеристики】Допирконтрола, лесно да го користите, телефонски повици и контрола на музиката

Достапно.
Проценките:
Bluetooth 5.0 Безжична Earbuds,Безжични Спортски Bluetooth Слушалки IPX6 Водоотпорен во Текот на Уво Слушалки
Свеж

Овој производ карактеристики 14.2 graphene дијафрагмата, професионални легура звукпредавателна мрежа, со го�

Достапно.
Проценките:
Bluetooth Слушалки Спортски Музика Слушалки Neckband 4.2 Магнетни Bluetooth Слушалки во Уво Earbuds со Водоотпорен
Свеж

2 Поддршка : A2 DP, AVCTP, AVDTP, AVRCP, HFPWorking Растојание Опсег : 10m Фреквенција Responce : 2020 KHz Отпорност : 16ΩSensitivity : 94db+3db B

Достапно.
Проценките:
Bluetooth Слушалки Спортски Музика Слушалки Neckband 4.2 Магнетни Bluetooth Слушалки во Уво Earbuds со Водоотпорен
Свеж

Повеќе функции како активирање на Siri, поврзување со два уреда истовремено.ЗАБЕЛЕШКА : Една година Гаран�

Достапно.
Проценките:
Безжична Bluetooth Слушалки LED Дишење Светилка Дигитален Дисплеј Слушалки на Допир за Контрола Слушалки за
Свеж

【Smart Допир Контрола】 Специфични допир контрола функција го прави повеќе пригоден, допрете го еднаш за �

Достапно.
Проценките:
ATWO Премиум 5.0 Bluetooth Слушалка AT251 Безжична Earbuds Живописни Квалитет на Звукот (Црвени Дијаманти)
Свеж

Совршен дизајн, разновиден функции! Надградена AT251 од страна на едно ниво нагоре, Bluetooth 5.0 v, 6~8 часа репро

Достапно.
Проценките: